9/9

טיפים לפני קניית עגלה לתינוק

06/15/2020
דוד נזרי
טיפים לפני קניית עגלה לתינוק

בשלב בו הגעתם לבחור את העגלה לתינוק שלכם, זוהי משימה לא פשוטה שכרוכה בבחינת כל מיני פרמטרים שונים על מנת לבחור את העגלה לתינוק הטובה והמתאימה ביותר לצרכים שלכם. אם כך, מה הטיפים לפני קניית עגלה לתינוק?

על עגלת תינוקות

עגלות לתינוקות משמשות את התינוק שלכם החל מגיל הלידה ומלווה אתכם לאורך השלבים בהתפתחותו. מכאן, נובעת חשיבותו של עגלה לתינוק איכותית וחזקה שתחזיק מעמד לטווח הארוך. בתחום העגלות לתינוק כיום ניתן למצוא מגון עשיר אפשרויות של עגלה לתינוק בדגמים וצבעים שונים אשר נותנים מענה בשגרת החיים המודרנית ומאפשרות דחיפת עגלת, קיפול העגלה וכמובן לנשיאה ואחסנה של ציוד לתינוקות בקלות רבה ללא מאמץ מיותר. ובכך, עגלות תינוקות השונות מספקות נוחות והגנה מרבית עבור התינוק שלכם.

חמישה טיפים לפני קניית עגלת תינוק

תחילה, יש לשים לב בבחינת סוגי העגלות הרבות המוצעות. ישנה עגלה משולבת, עגלה דו שימושית (חצי משולבת),עגלה רב תכליתי, סל קל, טיולונים, עגלות רוחביות ואופקיות, עגלה לתואמים ועוד. הבחירה של סוג העגלה היא בידכם ועבור השימוש שלכם. בהתאם לכך, לבחון את נוחות השימוש של עגלת התינוק לצד גודלה בהתאם לסביבת הבית ומשקלה שתסייע בניידות ממקום למקום משום שאינכם רוצים עגלה מסורבלת ולא נוחה לשימוש. בייחוד שנוחות העגלה מטרתה להקל עליכם כמה שאפשר בטיפול התינוק שלכם. כמו כן, גם האופן של קיפול העגלה, מרכיבי העגלה כמו: גלגלים, מבנה ידית חייבים להילקח בחשבון.

שנית, חשבו על נוחות התינוק שלכם. כלומר, כדאי לבחור עגלה שתתאים לתנאי מזג האוויר כך לדוגמא, שתגן עליו מפני השמש או הגשם, גם בחירה של ריפוד נעים או משנעת יציבה תשמור על בריאותו. שלישית, לכל עגלה קיים אמצעי אחסון שלרוב נמצא מתחת לעגלה וגודלו משתנה בהתאם לדגם של העגלה. כך תחתית העגלה יכולה לשמש כאמצעי אחסון לכל הפרטים הנלווים של התינוק כמו חיתולים, מוצצים, חלב ועוד. חשוב שהוא יהיה מספיק חזק שיכול להחזיק מספר דברים ולאפשר גישה נוחה בהוצאתם. הרביעי, בטיחות ועמידות של העגלות תלויות בתו תקן ישראלי ופרטי היצרן חשובים אף הם.

והאחרון חביב, מחיר ואחריות העגלה. לעגלות תינוק יש גורמים המשפיעים על מחירה בשל סוג העגלה, הרכבה, חומרי גלם מהם היא עשויה, אפשרויות מיגון והכוונה ועוד. לרוב, טווח המחירים בין העגלות תינוק משתנה כך שעלות עגלות משולבות נע בין 1,000  ל –3,500 ₪ , עגלות דו תכליתיות נע בין 900 ₪ ל3,500 ₪, טיולונים החל מ1,000 ₪ ועוד. בנוגע לאחריות, לרוב האחריות ניתנת עד כשנה ולכן יש לבדוק את זמן האחריות ומה הוא כולל.

עגלת לתינוק עם בייבילנד

בייבילנד הינה חברת רהיטים וציוד לתינוקות מהחברות המובילות בעולם. אנו מציעים מגוון פתרונות בעיצוב חדרי ילדים ובציוד עבור התינוק המצטרף למשפחה כמו: כיסאות אוכל, מיטות, שידות, משחקי התפתחות, ציוד בטיחות, בוסטרים, מוצרי טיפוח וגם, עגלות לתינוק איכותיים, טיולונים. בואו להנות ממגוון עשיר של עגלות לתינוק בדגמים, צבעים שונים בהתאם לצרכים של התינוק שלכם ושלכם במחירים הוגנים ומשתלמים.

מחפשים עגלה לתינוק איכותית ובטוחה? התקשרו אלינו עוד היום בטלפון 072-3974760 ונשמח לסייע לכם בבחירת עגלה לתינוק שתסייע לשמירה על בריאותו.

הערות

לא נמצאו הודעות

כתוב ביקורת