9/9

מה צריך לדעת לפני שקונים כסאות בטיחות לתינוק

06/15/2020
דוד נזרי
מה צריך לדעת לפני שקונים כסאות בטיחות לתינוק

כאשר מדובר בבטיחות התינוקות והילדים שלנו, חובה עלינו כהורים לעשות הכל. כשאחד מהם הוא בחירה נכונה ובטיחותית של כיסא בטיחות לתינוק שיכול למנוע תאונות ופגיעות ובהתאם לגודלו של התינוק. אם כך, מה צריך לדעת לפני שקונים כסאות בטיחות לתינוק?

כסאות בטיחות לתינוק

החשיבות של כסאות בטיחות לתינוק נובע מכך שכיסא הבטיחות לתינוק מעניק ביטחון ושומר עליו בצורה המוגנת ביותר תוך שמירה על שלושת הכללים בהתאמת כיסא הבטיחות לרכב לפי גילו ומשקלו של התינוק על פי החוק להניח את כיסא הבטיחות נגד כיוון הנסיעה עד גיל שנה, בעוד שארגון טרם ממליץ לפחות עד גיל שנתיים. גם מבחינת עיגון כיסא התינוק לרכב על ידי חגורת הבטיחות או אביזרים נלווים יעודים לכיסא בטיחות לתינוק. והשלישי, בדיקתו של שלד כיסא הבטיחות ולוודא כי איננו מפעיל לחץ ישיר על האבזמים של החגורות מכוון שכאשר יש לחץ בזמן התנועה העשוי  לשבור את האבזם עצמו ולשחרר את הכיסא מהמושב ברכב.

מה צריך לדעת לפני שקונים כסאות בטיחות לתינוק

קיימים סוגים שונים של כסאות בטיחות המיועדים לרכב כמו: בוסטרים, כסאות משולבים, סלקלים ועוד והבחירה היא בידכם והעדפות שלכם. תחילה, יש להבין כי קיים חוק המחייב להושיב את הילד במושב בטיחות עד לגיל שמונה. כך שעד גיל שנתיים בכיוון הנסיעה, עד גיל 5 ו18 ק"ג לפחות ועד גיל 10 עם כיוון הנסיעה. משתמע מכך, שחשוב לשים לב לגיל ומשקל של הילדים.

יחד עם זאת, יש להקפיד על בטיחות ותקנים שיהיו מאושרים על ידי מכון התקנים הישראלי. גם לתאריך ייצור ותפוגה המצוינים על הכיסא מכוון שכסאות בטיחות לתינוק שעברו כחמש או שש שנים מתאריך הייצור שלהם נחשבים לבטיחותיים ומומלצים להגנת התינוק. חשוב להבין שהודות לשימושיים שונים של כסאות בטיחות, גם החשיבה על העלויות הן חלק מהסיפור של קניית כסאות בטיחות לתינוק. 

ואיך אפשר שלא להתייחס אל פרמטר הנוחות אשר הוא לא פחות חשוב בבחירה. כדאי מאוד להקפיד על בחירה של מושב מרווח ומרופד העשוי מחומרי חזקים ונעימים שיגרמו לתחושת ביטחון עבור התינוק שלכם או הילד שלכם. כמו כן, כדאי לבחור כיסא שיהיה קל לנקות אותו עם ריפוד קל שיהיה בטוח לשימוש בכביסה. 

כסאות בטיחות לתינוק עם בייבילנד

בייבילנד הינה חברת רהיטים וציוד לתינוקות מהחברות המובילות בעולם. אנו מציעים מגוון פתרונות בעיצוב חדרי ילדים ובציוד עבור התינוק המצטרף למשפחה כמו: כיסאות אוכל, מיטות, שידות, משחקי התפתחות, ציוד בטיחות, בוסטרים, מוצרי טיפוח, עגלות לתינוק טיולונים. בנוסף, תמצאו אצלנו כסאות בטיחות לתינוק חזקים, איכותיים הבנויים במחשבה רבה על ביטחון והגנה על התינוק שלכם. למה אתם מחכים ? בואו להנות ממגוון עשיר של כסאות בטיות לתינוק בדגמים, צבעים שונים בהתאם לצרכים של התינוק שלכם ושלכם במחירים הוגנים ומשתלמים. מוזמנים להתייעץ איתנו בבחירת כיסא בטיחות בהתאם לגילו ומשקלו, עלויות בסיס ונוחות.

מחפשים כסאות בטיחות איכותי ובטוח לתינוק שלכם? התקשרו אלינו עוד היום בטלפון 072-3974760 .

הערות

לא נמצאו הודעות

כתוב ביקורת