9/9

סוגים שונים של עריסות לתינוק

06/15/2020
דוד נזרי
סוגים שונים של עריסות לתינוק

עריסה לתינוק מאפשרת מקום לינה במהלך החודשים הראשונים בה תוכלו להעבירו בקלות ובנוחות מחדר לחדר ולשמור על תנומות התינוק שלנו לאורך שעות היום והלילה ומאפשר למקמו לצד המיטה ולהאכילו. קיימים סוגים שונים של עריסות לתינוקות, המשיכו לקרוא כדי להכיר אותם.

סוגים שונים של עריסות לתינוק

תחילה, סוגים שונים של עריסות נבדלים מחומרי הגלם מהם עשויים כך לדוגמא, תוכלו למצוא עריסות מעץ מלא למראה טבעי וחומר גלם הפופולארי ברהיטי הבית. קיימים עריסות משולבות עם טרמפולינה, עריסת נדנדה, עריסות מתקפלות וניידות, עריסות תינוק כאלה שמתחברות למיטתכם, עריסת תינוק סליפי מיני מודלית, עריסה על גלגלים שמאפשרת את הזזת העריסה בלקות וללא מאמץ בין חדרי הבית ועוד. את הסוגים שונים של עריסות לתינוק אילו תוכלו למצוא אצלנו, בבייבלנד.

יותר מכך, כדאי לדעת שחשוב מאוד לבחור בקפידה את המזרון הנכון והמתאים ביותר. לעריסה ולכן מומלץ להשתמש במזרונים דווקא של חברות מוכרות המתמחות במזרונים תינוקות. כמו כן, גם מגודל העריסה יש לקחת בחשבון שהגודל נע סביב 50X80 ס"מ. זהו פרמטר חשוב מכוון שהעריסה היא המוצר שבו התינוק הקטן שלכם ילווה את זמנו בחודשיים הראשונים וכמובן,  מלווה אתכם בתחילת חיו של התינוק הנולד ורק לאחר מכן עוברים למיטת תינוק. נוסף על כך, חשוב מאוד לוודא כי לעריסה יש את האישורים המתאימים למען בטיחותו של התינוק שלכם.

חשיבות עריסת תינוק לשינה בטוחה

עריסת תינוק מציעה פתרונות הן להורים והם לתינוק ומסייעות להורים לטפל בתינוק כאשר הוא ישן בעריסה כי אין צורך להתכופף בשביל להגיע או להרים אותו , וכי אנחנו יודעים שהתינוק נמצא במקום בטוח ומוגן. הסיבה לכך היא שהעריסה אינה מאפשרת לתינוק לצאת מהעריסה עד לשלב בו הוא יושב או עומד , שכאן סימן שצריך להחליף אותה. אך ללא ספק, העריסה מספקת עבור התינוק הגנה סיכונים וגורמים שונים.

עריסות לתינוק עם בייבילנד

בייבילנד הינה חברת רהיטים וציוד לתינוקות מהחברות המובילות בעולם. אנו מספיקים שירות אדיב לכל לקוחותינו בבחירת מוצרי תינוקות ועריסות לתינוק איכותיות, מעוצבות ובטיחותיות במחשבה על ביטחונו של התינוק שלכם. אצלנו, תוכלו למצוא מגוון רחב של עריסות לתינוק בדגמים, צבעים שונים וכמובן גם בגדלים שונים אשר מתאימים לצרכים של התינוק שלכם ושלכם במחירים הוגנים ומשתלמים. יחד עם זאת, תוכלו להנות מגוון רחב של מוצרים ואביזרים לתינוקות כמו: מיטות, שידות, ציוד בטיחות, מוצרי טיפוח, עגלות וטיולונים, משחקי התפתחות אשר מסייעים בהתפתחות תקינה ובריאה של התינוק.

מחפשים עריסות מעוצבות ואיכותיות? התקשרו אלינו עוד היום בטלפון 072-3974760 ונשמח לבחור ביחד איתכם את העריסה האידאלית עבורכם.

הערות

לא נמצאו הודעות

כתוב ביקורת